Reference

Zlata K.

LepekFit jsem začala užívat dnem, kdy jsem ho obdržela. Byla jsem velmi zvědavá na jeho účinky. Po požití lepku mívám obvykle nepříjemné škroukání v břiše, pocit tlaku, někdy bolesti a potom nepříjemný průjem. Tyto příznaky se po užívání tohoto doplňku opravdu výrazně zmírnily a někdy zcela vymizely. Tedy v závislosti na množství požitého lepku a na délce užívání přípravku. Ovšem čím déle LepekFit užívám, tím lépe se cítím. Užívala jsem jednu tabletu před konzumaci pokrmu obsahujícího lepek, tak jak je uvedeno v návodu. Nicméně nikde na obalu, ani nebyl přiložen příbalový leták, který by ujasnil, kolik je maximum tablet za den. Více lepkových jídel než jedno denně a jednu tabletu jsem si netroufla. Ale zajímalo by mě, zda je to teoreticky možné a zdravotně bezpečné. LepekFit mě ale velmi pozitivně překvapil a pro ty, co trpí problémy po požití lepku, to může být velký pomocník, zejména na cestách. Mohu jej doporučit.

Více o dalších zkušenostech na žena-in.cz.

Eva H.

S mlékem jsem pociťovala problémy hlavně po ránu, kdy si dávám velmi ráda skleničku mléka a k tomu něco sladkého na snídani. Poté jsem se velmi často cítila tak nějak nekomfortně, nebo nevím, jak to napsat – asi také těžce. Dále se mé problémy projevovaly při konzumaci jídla na smetanovém základě, kdy jsem poté většinou musela vyhledat toalety. Již dlouhou dobu proti tomu bojuji užíváním probiotik – o tomto přípravku, který jsem měla na testování jsem doposud neslyšela. A můžu říct, že jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. Zlepšení je určitě znát, je mi i po jídle lépe a cítím se, jako bych mléko nejedla. Pro mě tedy obrovský plus a zpříjemnění konzumace mléčných výrobků.

Více o dalších zkušenostech na žena-in.cz.

Adriana P.

LaktoPlus je vážně super, sice pořád vynechávám laktózu z jídelníčku, ale takhle si aspoň můžu dát svoje oblíbené jídlo, jako zmrzlinu, pizzu nebo smažený sýr :). Nejlepší na tom je, že stačí jen jeden prášek, takže i cenově jsou nejvýhodnější, oproti jiným produktům, na které jsem koukala. Jediná nevýhoda je, že jsou prášky dost velké, ale naštěstí jsou to želatinové tobolky, takže se snadněji polykají. Jsem ráda, že jsem je díky vám objevila a určitě si budu příště kupovat další.

Více o dalších zkušenostech na žena-in.cz.

Jitka Š.

Jitka Š.

Přípravek LaktoPlus jsem neznala a ráda tedy uvítala k testování pro mou intoleranci na laktózu. Dávkování jsem dodržovala dle návodu, tzn. 1 kapsle před jídlem obsahující laktózu, brala jsem vždy ráno před snídání, kdy jsem snídala jogurt s müsli. A musím říci, že jsem ihned po snídani nemusela s křečemi běžet na toaletu a zažívání se mi trochu upravilo. Určitě budu v užívání tablet pokračovat, za tu úlevu mi to stojí, děkuji za tip.

Více o dalších zkušenostech na žena-in.cz.

Kateřina O.

Trpím pouze lehkou intolerancí na lepek, nikterak neléčenou – pro zlepšení trávení používám tabletky na nadýmání a probiotické tabletky. Proto mě zaujala možnost zúčastnit se testování LepekFit, abych zjistila, zda mi pomůže, zda to bude lepší než samotná probiotika. Mé projevy – nadýmání, zácpa následovaná průjmem. Užívala jsem dle návodu před jídlem, než jsem šla zkusit např. pečivo. Za mě tedy funguje lépe než kombinace probiotik a léků proti nadýmání. Nevím, jak by reagoval člověk, u kterého je diagnoza celiakie, ale pro někoho, kdo má lehkou intoleranci, nebo komu prostě není po jídle často dobře, tak ať to zkusí. U mě zabralo a až vypotřebuji všechny tabletky, tak asi opět koupím, abych měla doma stále k dispozici.

Více o dalších zkušenostech na žena-in.cz.

Pavlína86

Pavlína86

V rámci testování zkouším přípravek LaktoPlus a jsem z něho opravdu velmi mile překvapená. Přiznávám, že zpočátku jsem byla velmi skeptická a bála jsem se tento přípravek použít. Od malička jsem zvyklá vyhýbat se mléku jako čert kříži, takže vypít sklenici mléka se zázračnou tabletkou, mě rozhodně nelákalo. Nicméně riskla jsem to a přidala mléko alespoň do kávy a světe div se… nic se mi nestalo:-) Přípravek rozhodně funguje, tak jak má! Jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet, i když opíjet se teď hektolitry mléka rozhodně v plánu nemám:-) 🙂 🙂

Více o dalších zkušenostech na Bety.cz.

Dady

Dady

V testování jsem měla možnost vyzkoušet produkt Laktoplus. Mám problémy s trávením mléčných výrobků a už jsem nějaké produkty,které by měly mé problémy aspoň zmírnit vyzkoušela,ale zatím nic moc výsledky.První den jsem vyzkoušela tabletku ráno před jogurtem a byla jsem mile překvapena,že vše proběhlo bez problémů .Po pár dnech jsem vyzkoušela s mlékem a trošku mně bolelo břicho.V dalších dnech jsem vyzkoušela ještě sýry a jogurtový nápoj a vše bylo ok.Pro mně je to určitě krok dopředu a tento produkt si opět koupím.

Více o dalších zkušenostech na Bety.cz.

Terinka89

Terinka89

Děkuji za možnost otestovat výrobek Lepekfit. Musím říct, že mě velmi mile překvapil. Cítím, že mám více energie a nebolí mě břicho a hlavně jsem teď měla problémy s alergií což i on přispel k velmi dobrým zkušenostem. Určitě koupím znovu a doporučím všem, kdo nemůžou lepek.

Více o dalších zkušenostech na Bety.cz.

Alenab

Alenab

Děkuji redakci za možnost testovat LepekFit, Nesnášenlivost lepku mi byla diagnostikována teprve nedávno, takže zatím pořád tápu s výběrem potravin a je pravda, když si před jídlem tabletku dám, obtíže nejsou. Samozřejmě se snažím dodržovat stravu bez lepku, ale někdy se to opravdu nedá. U těchto tablet určitě zůstanu.

Více o dalších zkušenostech na Bety.cz.